Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > AGN200S12
AGN200S12
AGN200S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AGN200S12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AGN200S12
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela AGN200S12 Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TELECOM DPDT 1A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 41424 pcs Podatkovni list GN Relays (AGN)
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 125VAC, 110VDC - Max Serija AGN
Čas izdaje 4ms Vrsta releja Telecom
Pakiranje Tube Druga imena 255-1853
AGN200S12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Lastnosti - natančen opis Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Ocena stika (trenutna) 1A Kontaktni material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 1.03 kOhms
Moč tuljave 140 mW Tok tekočine 11.7mA