Domov > Izdelki > industrijski Controls > Regulatorji - Postopek, temperature > AKT41131401
AKT41131401
AKT41131401
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AKT41131401 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AKT41131401
Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AKT41131401 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4269 pcs Podatkovni list KT Temperature Controllers Datasheet
Kategorija industrijski Controls Utež 0.287 lb (130.18g)
Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC Tip Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T)
Sklop zaključka Screw Terminal Serija KT4
Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm Vrsta izhoda Analog, Relay, Solid State
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število znakov na vrstico 4, 4
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC
Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant Lastnosti -
Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters Znaki prikaza - višina 0.401" (10.20mm), 0.347" (8.80mm)
natančen opis Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount Nadzorna metoda On/Off, Proportional (PID)