Domov > Izdelki > industrijski Controls > Regulatorji - Postopek, temperature > AKT8212200
AKT8212200
AKT8212200
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AKT8212200 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AKT8212200
Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 381 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela AKT8212200 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 381 pcs Podatkovni list KT Temperature Controllers Datasheet
Kategorija industrijski Controls Utež 0.529 lb (239.95g)
Sklop zaključka Screw Terminal Serija KT8
Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm Vrsta izhoda Relay, Voltage (External SSR)
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število znakov na vrstico 4, 4
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant