Domov > Izdelki > industrijski Controls > Regulatorji - Postopek, temperature > AKT91122001
AKT91122001
AKT91122001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AKT91122001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AKT91122001
Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 259 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela AKT91122001 Proizvajalec Panasonic
Opis CONTROL TEMP/PROC RELAY/VOLT OUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 259 pcs Podatkovni list KT Temperature Controllers Datasheet
Kategorija industrijski Controls Utež 0.816 lb (370.13g)
Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC Tip Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T)
Sklop zaključka Screw Terminal Serija KT9
Mere izreza plošče Square - 92.00mm x 92.00mm Vrsta izhoda Relay, Voltage (External SSR)
delovna temperatura 0°C ~ 50°C Število znakov na vrstico 4, 4
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni razpon -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Lastnosti - Vrsta zaslona LED - Dual Color Characters
Znaki prikaza - višina 0.710" (18.00mm), 0.520" (13.20mm) natančen opis Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount