Domov > Izdelki > stikala > Snap Action, Limit Switches > AM51634C73N-A
AM51634C73N-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AM51634C73N-A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AM51634C73N-A
Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela AM51634C73N-A Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5468 pcs Podatkovni list AM5(QV) Switches
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Funkcija stikala Off-Mom Serija AM5
Sila sproščanja 40gf Pretvarjanje 0.125" (3.2mm)
Pakiranje Bulk Overtravel 0.055" (1.4mm)
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Delovno mesto 0.730" (18.5mm)
Operativna sila 240gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 10,000,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Cadmium Free Električno življenje 100,000 Cycles
Diferencialna potovanja 0.040" (1.0mm) Trenutna ocena 16A (AC), 600mA (DC)