Domov > Izdelki > stikala > Snap Action, Limit Switches > AM51654D63N-A
AM51654D63N-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi AM51654D63N-A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela AM51654D63N-A
Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
Product parameter
številka dela AM51654D63N-A Proizvajalec Panasonic
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5500 pcs Podatkovni list AM5(QV) Switches
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Funkcija stikala On-Mom Serija AM5
Sila sproščanja 30gf Pretvarjanje 0.125" (3.2mm)
Pakiranje Bulk Overtravel 0.055" (1.4mm)
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Delovno mesto 0.730" (18.5mm)
Operativna sila 180gf Tip montaže Chassis Mount
Diferencialna potovanja 0.040" (1.0mm) Trenutna ocena 16A (AC), 600mA (DC)