Domov > Izdelki > Relays > Releji z visoko frekvenco (RF) > ARS14Y24
ARS14Y24
ARS14Y24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ARS14Y24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ARS14Y24
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY RF SPDT 500MA 24V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ARS14Y24 Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY RF SPDT 500MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 18628 pcs Podatkovni list ARS Series Datasheet ~
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 18 VDC
Izklop napetosti (min) 2.4 VDC Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 30VDC - Max Serija ARS
Čas izdaje 6ms Pakiranje Tube
Druga imena 255-2707 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Ocena stika (trenutna) 500mA Kontaktni material Gold Plating
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.88 kOhms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 8.3mA