Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF stikala > ARV13A12Q
ARV13A12Q
ARV13A12Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ARV13A12Q z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ARV13A12Q
Proizvajalec Panasonic
Opis RV COAXIAL SWITCH
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 132 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela ARV13A12Q Proizvajalec Panasonic
Opis RV COAXIAL SWITCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 132 pcs Podatkovni list ARV_Coaxial SwitchesARV_26.5GHz_Failsafe Brief
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 12V
Topologija Reflective Preskusna frekvenca 8GHz
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Vrsta RF General Purpose Pakiranje Bulk
Paket / primer Module, SMA Connectors P1dB -
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izolacija 70dB (min) Izguba vstavka 0.3dB (max)
Impedanca 50 Ohm IIP3 -
Frekvenčni razpon DC ~ 8GHz Lastnosti -
natančen opis RF Switch IC General Purpose SPDT 8GHz 50 Ohm Module Circuit SPDT