Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > DS2E-S-DC12V-R
DS2E-S-DC12V-R
DS2E-S-DC12V-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DS2E-S-DC12V-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DS2E-S-DC12V-R
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Product parameter
številka dela DS2E-S-DC12V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4825 pcs Podatkovni list DS Series
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max Serija DS
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Amber natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 720 Ohms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 16.7mA