Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > DS371506-CA
DS371506-CA
DS371506-CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DS371506-CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DS371506-CA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DS371506-CA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 50UF 10% 370VAC QC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19217 pcs Podatkovni list AC Film Caps
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 370V Toleranca ±10%
Prekinitev Quick Connect, Disconnect Velikost / dimenzija 1.988" Dia (50.50mm)