Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > DS4E-ML2-DC1.5V
DS4E-ML2-DC1.5V
DS4E-ML2-DC1.5V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DS4E-ML2-DC1.5V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DS4E-ML2-DC1.5V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DS4E-ML2-DC1.5V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4933 pcs Podatkovni list DS Series
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 1.05 VDC
Izklop napetosti (min) - Sklop zaključka PC Pin
Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max Serija DS
Čas izdaje 5ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Amber natančen opis General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec 4PDT (4 Form C) Napetost tuljave 1.5VDC
Vrsta tuljave Latching, Dual Coil Odpornost na kolut 6.3 Ohms
Moč tuljave 360 mW Tok tekočine 240mA