DSA200200L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DSA200200L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DSA200200L
Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PNP 50V 0.5A MINI3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DSA200200L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PNP 50V 0.5A MINI3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 449326 pcs Podatkovni list DSA2002
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 30mA, 300mA Vrsta tranzistorja PNP
Paket naprave za dobavitelja Mini3-G3-B-B Serija -
Moč - maks 200mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena DSA200200LCT
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 130MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 500mA 130MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B-B DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 120 @ 150mA, 10V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100nA (ICBO) Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 500mA