Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECA-1CHG331BJ
ECA-1CHG331BJ
ECA-1CHG331BJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECA-1CHG331BJ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECA-1CHG331BJ
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ECA-1CHG331BJ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 497330 pcs Podatkovni list NHG Series, Type A
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija NHG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 260mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 390mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECA1CHG331BJ delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF