Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECD-G0E8R2C
ECD-G0E8R2C
ECD-G0E8R2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECD-G0E8R2C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECD-G0E8R2C
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 0402
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECD-G0E8R2C Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)