Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECD-GZE3R3C
ECD-GZE3R3C
ECD-GZE3R3C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECD-GZE3R3C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECD-GZE3R3C
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0201
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECD-GZE3R3C Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±0.25pF Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)