Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-A0GKA331
ECE-A0GKA331
ECE-A0GKA331
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-A0GKA331 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-A0GKA331
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2200 pcs
Product parameter
številka dela ECE-A0GKA331 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 667900 pcs Podatkovni list ECE-A0GKA331 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 4V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija KA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 110mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 187mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECEA0GKA331 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF