Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-A1EKA100
ECE-A1EKA100
ECE-A1EKA100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-A1EKA100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-A1EKA100
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECE-A1EKA100 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1447350 pcs Podatkovni list ECE-A1EKA100 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija KA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 47.6mA @ 10kHz