Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-A1EN331UB
ECE-A1EN331UB
ECE-A1EN331UB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-A1EN331UB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-A1EN331UB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECE-A1EN331UB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 178057 pcs Podatkovni list ECE-A1EN331UB View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija SU
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 350mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 595mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Bi-Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECEA1EN331UB delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF