Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-A1VKA100B
ECE-A1VKA100B
ECE-A1VKA100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-A1VKA100B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-A1VKA100B
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela ECE-A1VKA100B Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1205464 pcs Podatkovni list ECE-A1VKA100B View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija KA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 51mA @ 10kHz