Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-A1VKA4R7
ECE-A1VKA4R7
ECE-A1VKA4R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-A1VKA4R7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-A1VKA4R7
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECE-A1VKA4R7 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1664429 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija KA
Ripple Current @ Visoka frekvenca 37.4mA @ 10kHz Ocene -