Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-P1HP683HA
ECE-P1HP683HA
ECE-P1HP683HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-P1HP683HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-P1HP683HA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 68000UF 20% 50V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECE-P1HP683HA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 68000UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5769 pcs Podatkovni list T-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.969" Dia (50.00mm) Serija T-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 13.17A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 15.15A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Druga imena ECEP1HP683HA
P13278
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.622" (92.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 11 mOhm @ 120Hz natančen opis 68000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 11 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 68000µF Aplikacije General Purpose