Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECE-V1HVR22SR
ECE-V1HVR22SR
ECE-V1HVR22SR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECE-V1HVR22SR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECE-V1HVR22SR
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 350883 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs14000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela ECE-V1HVR22SR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 0.22UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 350883 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -