Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECH-S1681JZ
ECH-S1681JZ
ECH-S1681JZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECH-S1681JZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECH-S1681JZ
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 680PF 5% 100VDC RADIAL
Product parameter
številka dela ECH-S1681JZ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 680PF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4233 pcs Podatkovni list ECHS(Z) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm)