Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECH-S1H563JZ
ECH-S1H563JZ
ECH-S1H563JZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECH-S1H563JZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECH-S1H563JZ
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL
Product parameter
številka dela ECH-S1H563JZ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 50VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5852 pcs Podatkovni list ECHS(Z) Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm)