Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECJ-1VB1A124K
ECJ-1VB1A124K
ECJ-1VB1A124K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECJ-1VB1A124K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECJ-1VB1A124K
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.12UF 10V X5R 0603
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECJ-1VB1A124K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.12UF 10V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)