Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECJ-1VC1H471J
ECJ-1VC1H471J
ECJ-1VC1H471J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECJ-1VC1H471J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECJ-1VC1H471J
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
Product parameter
številka dela ECJ-1VC1H471J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±5% Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperaturni koeficient C0G, NP0 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)