Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECJ-2VF1C154Z
ECJ-2VF1C154Z
ECJ-2VF1C154Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECJ-2VF1C154Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECJ-2VF1C154Z
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.15UF 16V Y5V 0805
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECJ-2VF1C154Z Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.15UF 16V Y5V 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca -20%, +80% Debelina (maks.) 0.028" (0.70mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)