Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECJ-HVB1A226M
ECJ-HVB1A226M
ECJ-HVB1A226M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECJ-HVB1A226M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECJ-HVB1A226M
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 22UF 10V X5R 1206
Product parameter
številka dela ECJ-HVB1A226M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 22UF 10V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)