Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECK-A3D562KBP
ECK-A3D562KBP
ECK-A3D562KBP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECK-A3D562KBP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECK-A3D562KBP
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 5600PF 2KV Y5P RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECK-A3D562KBP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 5600PF 2KV Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4100 pcs Podatkovni list ECC/ECK High Voltage Ceramic Disc Caps
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient Y5P (B) Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija KBP Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Disc
Druga imena ECKA3D562KBP
P9574
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.142" (29.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 5600pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Zmogljivost 5600pF