Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECK-D3A472KBP
ECK-D3A472KBP
ECK-D3A472KBP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECK-D3A472KBP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECK-D3A472KBP
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 4700PF 1KV Y5P RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4601 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECK-D3A472KBP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 4700PF 1KV Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4601 pcs Podatkovni list ECK (KBP Series)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient Y5P (B) Velikost / dimenzija 0.610" Dia (15.50mm)