Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > ECK-D3D272KBP
ECK-D3D272KBP
ECK-D3D272KBP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECK-D3D272KBP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECK-D3D272KBP
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 2700PF 2KV Y5P RADIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6023 pcs
Product parameter
številka dela ECK-D3D272KBP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 2700PF 2KV Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6023 pcs Podatkovni list ECK (KBP Series)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient Y5P (B) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija KBP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Disc
Druga imena ECKD3D272KBP
P4491A
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 2700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc Zmogljivost 2700pF