Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECO-S1HP472BA
ECO-S1HP472BA
ECO-S1HP472BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECO-S1HP472BA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECO-S1HP472BA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Product parameter
številka dela ECO-S1HP472BA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4842 pcs Podatkovni list TS-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija TS-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.03A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.485A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena ECOS1HP472BA
P6931
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 71 mOhm @ 120Hz natančen opis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 71 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose