Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECO-S1JA152BA
ECO-S1JA152BA
ECO-S1JA152BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECO-S1JA152BA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECO-S1JA152BA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Product parameter
številka dela ECO-S1JA152BA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5604 pcs Podatkovni list TS-HA, HB Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija TS-HA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.5A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.725A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena ECOS1JA152BA
P7474
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 188 mOhm @ 120Hz natančen opis 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 188 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose