Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECO-S1KP222BA
ECO-S1KP222BA
ECO-S1KP222BA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECO-S1KP222BA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECO-S1KP222BA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Product parameter
številka dela ECO-S1KP222BA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4980 pcs Podatkovni list TS-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 80V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija TS-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.73A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.1395A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena ECOS1KP222BA
P7364
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 121 mOhm @ 120Hz natančen opis 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 121 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose