Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ECO-S2HP221DA
ECO-S2HP221DA
ECO-S2HP221DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECO-S2HP221DA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECO-S2HP221DA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECO-S2HP221DA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4458 pcs Podatkovni list TS-UP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 500V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija TS-UP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.5A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena ECOS2HP221DA
P7456
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 754 mOhm @ 120Hz natančen opis 220µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 754 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose