Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E10104JF
ECQ-E10104JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E10104JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E10104JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E10104JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 97280 pcs Podatkovni list ECQ-E10104JF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 125V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.394" W (21.00mm x 10.00mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE10104JF delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF