Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E12152JF
ECQ-E12152JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E12152JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E12152JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E12152JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 134673 pcs Podatkovni list ECQ-E12152JF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV)
Voltage Rating - AC 125V Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE12152JF delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 1500pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 1500pF