Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E1685JFW
ECQ-E1685JFW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E1685JFW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E1685JFW
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6.8UF 5% 100VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E1685JFW Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 6.8UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 65484 pcs Podatkovni list ECQ-E1685JFW View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE1685JFW delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.925" (23.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 6.8µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 6.8µF