Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2153JBB
ECQ-E2153JBB
ECQ-E2153JBB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2153JBB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2153JBB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E2153JBB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 702420 pcs Podatkovni list ECQ-E(B) Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.311" L x 0.165" W (7.90mm x 4.20mm)
Serija ECQ-E(B) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE2153JBB delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.476" (12.10mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.015µF