Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2185KBB
ECQ-E2185KBB
ECQ-E2185KBB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2185KBB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2185KBB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E2185KBB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 140549 pcs Podatkovni list ECQ-E(B) Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.299" W (20.80mm x 7.60mm)
Serija ECQ-E(B) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE2185KBB delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.772" (19.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 1.8µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 1.8µF