Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2275KFA
ECQ-E2275KFA
ECQ-E2275KFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2275KFA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2275KFA
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E2275KFA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 98767 pcs Podatkovni list ECQE(F)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.370" W (26.00mm x 9.40mm)