Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2333RKF
ECQ-E2333RKF
ECQ-E2333RKF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2333RKF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2333RKF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E2333RKF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 490083 pcs Podatkovni list ECQ-E2333RKF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECQE2333RKF delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.033µF