Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2395JB
ECQ-E2395JB
ECQ-E2395JB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2395JB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2395JB
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E2395JB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61524 pcs Podatkovni list ECQ-E(B) Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.425" W (20.80mm x 10.80mm)
Serija ECQ-E(B) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE2395JB
P14641
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.819" (20.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 3.9µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 3.9µF