Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2824JF3
ECQ-E2824JF3
ECQ-E2824JF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2824JF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2824JF3
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E2824JF3 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.82UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 238457 pcs Podatkovni list ECQ-E2824JF3 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECQE2824JF3 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.768" (19.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.82µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.82µF