Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2A474MW
ECQ-E2A474MW
ECQ-E2A474MW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2A474MW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2A474MW
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 250VAC RAD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ECQ-E2A474MW Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 250VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5969 pcs Podatkovni list ECQEW (Class X2)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.142" L x 0.512" W (29.00mm x 13.00mm)
Serija ECQ-EW Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE2A474MW
P4607
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.004" (25.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.47µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije EMI, RFI Suppression