Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E2W474KH
ECQ-E2W474KH
ECQ-E2W474KH
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E2W474KH z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E2W474KH
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E2W474KH Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 145488 pcs Podatkovni list ECQ-E(H) Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.303" W (12.70mm x 7.70mm)
Serija ECQ-E(H) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena E6825
ECQE2W474KH
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF