Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6105KF
ECQ-E6105KF
ECQ-E6105KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6105KF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6105KF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Product parameter
številka dela ECQ-E6105KF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 113682 pcs Podatkovni list ECQ-E6105KF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.220" L x 0.492" W (31.00mm x 12.50mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE6105KF
EF6105
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.902" (22.90mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 1µF