Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6183JF3
ECQ-E6183JF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6183JF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6183JF3
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela ECQ-E6183JF3 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 326471 pcs Podatkovni list ECQ-E6183JF3 View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.193" W (12.00mm x 4.90mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial
Druga imena ECQE6183JF3 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.018µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.018µF