Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6564JF
ECQ-E6564JF
ECQ-E6564JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6564JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6564JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.56UF 5% 630VDC RADIAL
Product parameter
številka dela ECQ-E6564JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.56UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 118551 pcs Podatkovni list ECQ-E6564JF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE6564JF
P14531
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.56µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.56µF