Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > ECQ-E6823JF
ECQ-E6823JF
ECQ-E6823JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ECQ-E6823JF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ECQ-E6823JF
Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD
Product parameter
številka dela ECQ-E6823JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 276397 pcs Podatkovni list ECQ-E6823JF View All Specifications
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 630V
Voltage Rating - AC - Toleranca ±5%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena ECQE6823JF
P14541
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.082µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.082µF